Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Indul 2011. szeptemberében az...

Indul 2011. szeptemberében az ELTE Bárczi Gusztáv Gyógypedagógia Karán jelnyelvi képzés? Ha nem, akkor valahol máshol esetleg?

Figyelt kérdés
Milyen intenzitással és mely napokon? Várhatóan mennyi a tanfolyam elvégzésének anyagi vonzata? Milyenek az elhelyezkedési esélyek jelnyelvi tolmácsként? Mennyi a várható átlag fizetés?
2011. jan. 27. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ELTÉN érdeklődj erről, mert az előző évben nem indult, mert most megy le ez a csoport, szerintem szeptembertől már aktuális lesz az új csoport indítása. (a felvételről: középfokú tanfolyam elvégzése, érettségi, és gyakorlati felvételi a feltétel)Kb 70-80 ezer/félév. Most 160 ezer a bruttó főállású tolmács fix fizuja, de Pesten szabadúszóként ennek a duplája. Ha jó vagy és kitartó, akkor van esélyed könnyen elhelyezkedni.
2011. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is pont az Elte-n néztem és talán indítanak szeptembertől.Te is akarsz menni?Ha tudsz már valami biztatót légyszi szolj :))

ezii@freemail.hu

2011. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rendszeresen hívom őket, egyszer vették fel, akkor még nem tudták megmondani ők sem, az e-maileimre pedig mindig ugyanaz a sablonválasz érkezik, hogy még nem tudják, de a honlapjukról majd tájékozódhatok, ott viszont szintén nincs fent...

Ha sikerül kiderítenem, szólok;)

2011. ápr. 25. 20:31
 4/4 anonim válasza:
köszi:) Én nemrég hívtam és azt mondták indul..kitudja
2011. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!