Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Jelentkeztem a munkaügyi...

Jelentkeztem a munkaügyi központban egy tanfolyamra. Mi alapján döntik el, hogy elkezdhetem?

Figyelt kérdés
Érettségi a feltétel. Én főiskolát végeztem (a nyelvvizsga még hiányzik, mégis azt írta be az ügyintéző, hogy felsőfokú végzettségem van), gépírás tudásom is van. Így esélytelen a bejutás a tanfolyamra? 1 éve munkanélküli vagyok.
2011. máj. 5. 19:50
 1/3 anonim válasza:

Szia! Azért írok, mert én is ugyanebben a helyzetben járok, mint te. Én is jelentkeztem volna pont erre az angol középfokúra felkészítős tanfolyamra, de mivel nincsen szakmám, sem ugye OKJ-m, csupán diplomám, ezért arra nem jelentkezhettem, elutasították a kérelmem. De ez minden tanfolyamra egyénileg van megállapítva, vagyis ha olyanra jelentkezel, ahol csak érettségit kérnek, akkor mákod van. Mindenképpen menj be személyesen a munkaügyibe és ott érdeklődj!

A vicc az egészben, hogy a program célja és neve, hogy a foglalkoztatást elősegítő képzések. Hát ennyit erről. Nekünk pont ez segítené elő...:S:(

Sok sikert az álláskereséshez is!;)

23L

2011. máj. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! Én nem nyelvtanfolyamra jelentkeztem, hanem egy teljesen másra, aminek érettségi a feltétele. (A nyelvvizsgát önerőből próbálom megcsinálni, a szóbeli már megvan.)Sok sikert neked is!
2011. máj. 8. 17:48
 3/3 anonim válasza:

Nekem is megvan a szóbelim:D

Igen, én is majd úgy próbálom, ha nem maradt más. Csak próbáltam volna összekötni a kettőt...:(

2011. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!