Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Pályázatíró tanfolyamokon mit...

Pályázatíró tanfolyamokon mit lehet elsajátítani az általánosságokon kívül, amikre saját magától is rájön az ember?

Figyelt kérdés
Kulturális jellegű pályázatot adtam már be, nyertünk is vele, végül is olvasni és írni tudok, más képesség nem kellett hozzá. Most viszont egy cégnél vagyok, ahol tolmácsként/fordítóként besegítek a közbeszerzési pályázatoknál is. Részletes műszaki specifikációt kérnek az egyikhez, a műszaki igazgató éppen szabin van, nekem meg gőzöm nincsen, mit kell egy ilyenbe beleírni. Hogyan tudják ezt tanfolyamon megtanítani, hiszen ez minden egyes gyártási területnél, szakmánál más? Nincs gond belőle, nem is várják, hogy én csináljam, csak az jutott eszembe, hogy ha egy ilyen pályázat tartalma 90%-ban szakmai jellegű, akkor mi a fenét oktathatnak a tanfolyamokon?
2011. júl. 21. 17:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!