Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Melyik a legjobb autós suli?...

Melyik a legjobb autós suli? Hol kedvezőbb és jobb a jogsi megszerzése? (jó árban és rendes az oktató)

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
4%

Kedves kérdező!

Legközelebb mielőtt butaságot kérdezel gondolkozz el ezen:

pl:Honnan tudjam h te melyik városban laksz?

Azon nem gondolkoztál hogy szétnézel a környéken, és megnézed mik a lehetőségek?

Azért tartsunk már meg egy szintet...

2009. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pfff....atyaúristen ezért mert valaki elfelejt odaírni valamit már bunkónak kell lenni??? nem teccik akkor nem válaszolsz ennyi vagy szépen meglehet kérdezni hogy bocsi de melyik városban laksz...de ilyenektől inkább választ sem várok...szégyen
2009. ápr. 12. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Bp-en én a jogsicentrumot ajánlom, Nagy Ferenc oktatót. Nekem nála mindegyik vizsgám elsőre sikerült. Nagyon rendes, türelmes ember. Árakat nézd meg a honlapon. 5 éve szereztem jogsit, szóval nem tudom,h most mennyi.
2009. ápr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!