Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 2011-ben aki már vizsgázott...

2011-ben aki már vizsgázott targoncára, milyen tételek voltak a vizsganapon? LENT!

Figyelt kérdés
Nos, a modulzáró vizsgám megvolt(3140-10;3145-10 -es modulokból). És közeledik a gyakorlati vizsga, amire kaptunk egy /3145-10 Targonca szerk. felépítése...blabla Gyakorlati vizsga kidolgozott tételek-et/ A tanfolyam rendezője által kiadott órarendben a vizsganapon külön van szedve egy gyakorlati és szóbeli részre a nap. A gyakorlatin gondolom vezetni, meg az egyéb kis biztonsági meg egyéb dolgokat kell mondani, DE A szóbelin miből kell készülni?!
2011. nov. 13. 21:13
1 2
 1/14 MTomy20 válasza:
Én is most vizsgázok dec.17.-én. Ugyan abból fogsz szóbelizni mint a modul vizsgán.Csak vizsga bizottság előtt.Nekem meg a 3145-10-es kellene kidolgozva.Nincs meg véletlenül?
2011. nov. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát sajna már nincs meg! de neten tuti meg lehet találni, ott találtam én is meg az összes kidolgozottat! * hát azota már levizsgáztam szerencsére, a vizsgabiztosról vizsga közben kiderült h valami rokon, ugyh a családrol kérdezgetett, meg ilyesmi. Amugy meg majd a lapra, amin vannak a tételek, bármi ami eszedbe jut, írj valamit, már az is jó!:) sok sikert hozzá!
2011. nov. 29. 09:57
 3/14 MTomy20 válasza:
Ú te mákos!!Gratulálok!:D:D:D Rendben köszönöm!!Remélem sikerül!A vezetéssel nincs gond csak ez az elmélet...
2011. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 MTomy20 válasza:
Akkor nem szóbeli lesz?Vagy a kidolgozási időre lehet írni a lapra és utána szóban elmondani?Puskázni lehet?:D:D:D:D:D
2011. nov. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát nálunk ugy volt, hogy mindenki húzott három tételt./abból az egyik tutira a targonca inditása, ellenőrzése, a-b -be valo tehermegfogás, cipelés, meg lerakás, biztonsági megállás/ szóval az alapok. meg mellé jön még 2 bármilyen más tétel, egy müszaki ált., meg egy munkavédelmis. Ott a lapon kitöltöd, utána meg nekünk odakellett menni a biztosokhoz, akik javitották, és közbe kérdeztek, ha vmi nem volt még benne, v nem értették, h miért irtad oda. Nem nagy gáz, nálunk 35főből 35-en átmentünk:)) ugy, h a fele még otthon se olvasta el a tételeket csak éppen viozsga előtt!:D
2011. nov. 30. 17:02
 6/14 MTomy20 válasza:
Végre egy jó hír:D Már be vagyok sz....va,hogy nem fog sikerálni:D:D:D:D:D már csak 2hét és vizsga:S Ez lesz a karácsonyi ajándékom "magamtól":D:D:D:D
2011. dec. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én is magamat "ajándékoztam" meg vele, h legyen még 1-2 jogositványom. :) azóta is csak gyalogkiséretüvel mentem, amihez nicsn is papirom:DD
2011. dec. 1. 19:28
 8/14 anonim válasza:
A targonca jó dolog.. pl bármikor le tudod vele venni a csajodat a lábáról :D
2011. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hát azt azért nem mondanám, de jobb ha nem a soron melózol pl egy gyárban, hanem targoncázol és raktároskodsz:) *am engem az huzott fel, h a hatosági vizsgát külön kell lerakni, fizetni.(ammi megint 30E minusz)
2011. dec. 2. 09:51
 10/14 Giant válasza:
MTomy20: Szeretném a segítségeset kérni. Én is a 3140-10, 3145-10-es kidolgozott targonca vezetői tételeket keresem, de még nem jártam sikerrel. Ha esetleg tudsz ajánlani valami linket? Honnan tudom le szedni, előre is köszi :)
2012. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!