El tudnak helyezkedni a kozmetikusok? Van egy éves okj képzés?

Figyelt kérdés
Érdekel a divat, a szépség. Otthagytam a fősulit és elvégeznék egy kozmetikus okj képzést. Csak nem tudom, hogy érdemes-e. Hisz rengeteg gépeket, krémet, sminket kell venni... El lehet helyezkedni? Megtérül az ára?
2012. febr. 3. 12:09
 1/4 anonim válasza:
Én úgy gondolom, hogy el, mert a nők igénylik a szépséget, a törődést, és a férfiaknak tetszeni szeretnének, ezért igen, megéri szerintem.
2012. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2012. febr. 3. 12:17
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Nem akarlak kiábrándítani, de nem fogok hazudni! Nem térül meg az ára, hogy ha nem ölsz bele annyi pénzt, amit (ha nem vagy millás szülők gyereke) nem hiszem, hogy eddig összespóroltál! Az unokatesóm érettségi után csinált meg egy kozmetikus képzést, de egy év után abbahagyta, mert hiába volt vendégköre, gépei (hitelre) és helye, ami visszajött volna pénz, az épp elég volt a bérleti díjra.

2012. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Első vagyok. Körmözésre írtam a válaszom, valahogy elértettem a kozmetikus dolgot.
2012. febr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!