Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Érdemes úgy vennem egy akuszti...

Érdemes úgy vennem egy akusztikus gitárt, hogy egyáltalán nem értek hozzá, de meg szeretnék tanulni rajta játszani? Ezekből az online gitároktatásokból meg lehet tanulni? Meg fogok tudni tanulni ezekből gitározni?

Figyelt kérdés
Pl: [link]
2009. jún. 14. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

6 éve gitározok, és szerintem el lehet sajátítani autodidakta módon is, bár én tanárnál tanultam. Azt ajánlom, vegyél nyugodtan egy gityót, eleinte megteszi a 13-15 ezer forintért kapható nejlonhúros spanyol, vagy klasszikus gitár. A link amit beraktál nagyon jó oldal, gyakorolj bátran.


És egy fontos dolog!

Az elején nehezen áll rá az ember keze, furcsa lesz az ujjrend, a tartás, minden, de ne vegye el a kedved!! Sok gyakorlás kell, de amikor valami sikerült majd nagyon jó érzés lesz :)


Egy apróbb ötlet még: a bal kezeden, ha azzal fogod az akkordokat, vágd picire a körmöd, mert könnyebb dolgod lesz. Eleinte befog majd amúgyis keményedni az ujjbegyed :)


Kitartás!! Ha kérdésed adódik rakd fel itt :)

2009. jún. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tájékoztatást és a biztatást!!! :D

Ha lesz valami, mindenképpen írok, és kérdezek még, köszi.

2009. jún. 14. 12:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ismerek két embert, akik az alapokat teljesen egyedül, könyv segítségével tanulták meg. Az egyikőjük azóta tanárhoz jár, a másik pedig még mindig otthon, egyedül gyakorol, de mindketten nagyon ügyesek! :)

2009. jún. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na, ez jó hír, akkor nem reménytelen! :D

Köszi, Neked is.

2009. jún. 15. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Én teljesen egyedül tanultam meg gitározni az internet segítségével(amúgy lány vagyok) és még nem vagyok profi:p. Kezdeni én is klasszikus gitárral keztem, azt mondták, azzal szoktak. Most már elektromoson is játszom. A youtubeon rengeteg oktatovideó van, nekem azok segítettek.

De erről az oldalról is olvasgattam, amit te írtál. Először sima akkordokat tanultam, pl Am, Em, ezek könnyüek.

2009. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jaja, az oktatóvideók sokat segítenek!És szerintem is ha nagyon akarod abszolút megtanulhatsz egyedül gitározni!Ha akarat van, akkor szinte mindent megtudsz csinálni!
2010. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!