Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » KUTYAKOZMETIKUS TANFOLYAM -...

KUTYAKOZMETIKUS TANFOLYAM - ár/érték arányban melyik a legjobb, melyiket érdemes megcsinálni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 12:04
 1/4 anonim válasza:

Ha tényleg komolyan gondolod, akkor írj pvt és megmondom, hogy hol érdemes, és mennyibe kerül.

Tapasztalatból!


Üdv.

Kutyakozmetikus tanuló

2012. dec. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

CSak az EFEB-be ne jelentkezz!!!!! Oda SOHA, bármit is állítanak!!!

Az EFEB a legrosszabb a kutyakozmetikus tanfolyamok között, mert:

Nincs vizsgagarancia, ahogy a honlapon állítják, nincs helyben semmilyen gyakorlat, azt Neked kell szerezni, nem segít benne senki. Általában 100.000 Ft a 200 órás gyakorlat egy kutyakozmetikusnál, ahol vagy megtanulsz normálisan egy kutyát nyírni a vizsgáig, vagy nem. Mert ők meg bevállalnak több tanulót egyszerre, és jobb esetben egy lábhoz odaférsz a 4-ből. Sajnos. Én nem sokat tudtam tanulni az én helyemen, ott is egyszerre 4-en is voltunk, volt hogy az én kutyámon és én alig tudtam hozzá férni.

Szóval kalkulálj bele az EFEB-nél még pulsz 100ezret és akkor mindárt nem állíthatják magukról a honlapjukon, hogy a legolcsóbbak Budapesten.

Ha nem akarsz nyitni feltétlen kutyakozmetikát, jobban jársz, ha elmész pár kutyakozmetikába személyesen és CSAK AKI SZIMPATIKUS és kedves, ahhoz elmész órákat venni. Így lehet nem kapsz OKJ-s bizit, de megkíméled magad több százezres kiadástól. Ja, és az eszközöket és a kutyát is neked kell vinni vizsgára, ami szintén kb. min. 50ezer forint. A legszebb az egészben meg az, hogy megtudtam, ha kutyakozmetikát szeretnél nyitni, nem kell vizsga, az önkormányzat szerint legalábbis:) SOK SIKERT !!!

Légy körültekintő!

2014. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Plusz info az EFEB-hez, hogy szinte MINDEN beadott dokumentumot képesek elveszíteni !!!!

Lefénymásolták az érettségimet, elveszett, be kellett még egyszer mutatnom. Ezt az osztály kb. felével eljátszották.

Aztán el tudják kavarni a MODULZÁRÓ vizsga eredményét is, amit egy tanulónak ezért ÚJRA KELLETT ÍRNI !!!???

AZTÁN a vizsgára az egyik tanuló csak a szakvizsgáról szóló iratait hozta, nem az érettségijét, nem engedték vizsgázni. Utólag persze elismerték, az ő hibájuk volt ez, mert vizsgázhatott volna !!!!!Másik, hogy több mint egy hónappal el lett tolva a vizsga időpontja, mert a tanulók nem tudták elvégezni a kötelező gyakorlatot, torlódás miatt, amiről szintén az EFEB tehetett kizárólag. TEHÁT. Melyik a legjobb kutyakozmetika okj tanfolyam? HATÁROZOTTAN NEM AZ EFEB !!!!!!!!! Ezt az egész osztály állíthatja.

2014. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szalma Fanni válasza:
A FOCUS-ról tud valaki valamit? Én meg odamennék nem soká...
2014. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!