Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan végezhetek el valamilye...

Hogyan végezhetek el valamilyen tanfolyamot munkaügyin keresztül?

Figyelt kérdés
találtam egy tanfolyamot, ami érdekel, és odaírták, hogy ha munkaügyin gondolkodom, akkor azonnal keressem fel őket. hogy megy ez? tudtok róla valamit? feltétel a 8 általános. 18 éves vagyok, levelezőn csinálom az érettségit. és tényleg állja a munkaügyi a költségeket?
2009. aug. 5. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha még nincs szakmád és ha az első tanfolyamod, akkor fizetnek neked a tanfolyam végéig.Én havonta kaptam 65000 ft körüli összeget egy OKJ-s tanfolyamra.
2009. aug. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hulyén hangzik a kérdésem, de vannak zavaró dolgok itt az összeszedett infómban. szóval ez a 65.000, amit te kaptál, ezt a tanfolyamra adták, hogy ebből fizesd, vagy ezen felül járt? mennyi volt a lefutása a munkaügyis harcodnak?
2009. aug. 6. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem kellett befizetnem a tanfolyamra, mivel még nem volt szakmám és ez az első tanfolyamom volt.Kb. 7 hónapig tartott, ezalatt az idő alatt minden hónapban kaptam 65000 ft körüli összeget.Így érthető?
2009. aug. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem volt semmilyen munkaügyis harc, 2X-3X-or voltam bent, regisztráció meg ilyenek.Minden simán ment.1-szer be kellett mennem mielőtt elkezdtem a tanfolyamot, meg miután befejeztem.
2009. aug. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen ez igy nagyon jó, köszönöm szépen. :) csak elég sok rémtörténetet hallottam már, hogy lekezelőek voltak, meg elhajtották, elutasítóak voltak, meg ilyesmi. ma beszéltem a sulival telón, azt mondták, hogy minden elvárásnak megfelel, és én is, támogathatja a munkaügyi. esetleg még annyi, hogy előtte neked volt bármiféle jövedelmed a képzés előtt?
2009. aug. 6. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!