Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tanul, vagy tanult valaki a...

Tanul, vagy tanult valaki a Számalk - alkalmazott grafikus szakon? Tapasztalat, vélemények? Érdemes oda jelentkezni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 25. 19:15
 1/4 SZÁMALK SZKI ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A Diákjaink az alábbi véleményeket írták le a tanárokról:

"A tanárok mindegyike nagyszerű tanár, személyiség. Az órákon motiválnak, segítőkészek.", "Segítőkészek és minden esetben építő kritikákkal látnak el.".

A fenti tapasztalok a tanárokra vonatkoznak, de ha az iskolát, a szaktantermeket szeretné megnézni, arra ajánljuk a nyílt napokat, ahol személyesen megnézheti és a szaktanárokkal is találkozhat.


Üdvözlettel.

Az iskola

2012. nov. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez olyan mintha egy diktatúra fényezné önmagát, ez az iskola messze van a fizetős sulik szintvonalától.
2013. máj. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincsenek személyes tapasztalataim, csak a gyerek elmesélése alapján tudok nyilatkozni, de ő kifejezetten szereti ezt az iskolát. Elmondása alapján a társaság nagyon jó és úgy érzi, hasznos amit tanul, ő egy percig sem bánta meg, hogy ezt az irányt választotta.
2014. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Grafikuson nem, de mivel én mentőápolónak tanulok ott, néhányszor söröztem már egy ottani sráccal. Tetszik neki, de ő szereti csinálni ezt az egészet, és komolyan is veszi. Neki is van még egy éve, mint nekem, és egyikünknek sincs negatív élménye, pedig lehet hallani olyat is. Szerintem az elégedetlenkedők terjesztik.
2014. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!