Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Munkaügyi tanfolyamok sikerült...

Munkaügyi tanfolyamok sikerült valakinek bejutnia? Felvételi vizsgák vannak mint egy főiskolára, el vagyok képedve!

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 15:03
 1/3 anonim válasza:
Igen.Mi ebben olyan meglepő 5-6 évvel ezelőtt is kellett tesztet írni,mivel csak így tudják kiszűrni azokat akikkel foglalkozni se érdemes.
2013. márc. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja, én ezt nem tudtam! :O

Régebben ismerőseim közül aki jelentkezett az el is kezdhette a tanfolyamot. Most meg nem is biztos, hogy bekerül az ember. Ez is sokat szigorodott szerintem mostanra. Vagy régen is sokan voltak akiket viszautasítottak?

Nem tudom régen mennyi jelentkező volt, most 150 ember jelentkezett és 15 embert vehetnek fel. A másik képzésre állítólag még többen, kb 500-an jelentkeztek és ott is 15 fő a limit sajnos. Ez nagyon kevés :(

Van 2 írásbeli teszt és szóbeli elbeszélgetés is. Minden tiszteletem az övék ha ennyi emberből leszűkítik a kört 15 emberre annak a 15-nek bizonyára kiválónak kell lennie. Olyat is hallottam, hogy volt ahol 1500 volt!

2013. márc. 29. 09:04
 3/3 anonim válasza:
Általában ezek a tanfolyamok "rendes " szakmunkás bizonyítványt adnak és nagyon sokba kerülnek.Így ha olyan emberek jutnak be a tanfolyamokra akiknek az alapok is gondot okoznak, nagy eséllyel nem fejezik be,így olyanok nem jutnak be akik képesek megcsinálni és rászorulnak az átképzésre.Az hogy ekkora a túljelentkezés az ennek a csodás országnak köszönhető(munkanélküliség).
2013. márc. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!