Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mire váltsak? Sziasztok,...

Mire váltsak? Sziasztok, kiváncsi vagyok a véleményetekre. Jelenleg vendéglátozom, pultos vagyok, de szeretnék váltani.

Figyelt kérdés
Tanulni valami újat, egyetemre nem tudok / fogok menni, ezért egy szakmára gondoltam. Most egyenlőre az emberekből nagyon sokat kaptam, ezért olyanra gondoltam, amiben nem találkozik nap mint nap az alkalmazott nagyon sok emberrel és azért "jó" is. Valami teljesen mást szeretnék csinálni, de nem tudom mit.

2013. ápr. 8. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Adatrögzítés (számítógéphasználat- Word, Excel és gyors gépírás kell hozzá). Ha ilyen munkát végzel akkor viszonylag kevés emberrel vagy kontaktban.

De ugyanez elmondható a legtöbb számítógépes munkáról, mert ezek nem éppen ügyfélközpontú munkák (néhány kivételtől eltekintve).

2013. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha van esetleg jó nyelvtudásod, akkor vállalhatsz fordítási munkákat.
2013. ápr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen mást? Legyél CNC marós!
2013. ápr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Kolompár A.: és mi van ha az illető Nő?

CNC marós nő szerinted olyan sok mászkál az utcán? :D

2013. ápr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
esetleg egy okj pénzügye szakma??
2013. ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

10.36

Nem tudom, hány CNC marós nő mászkál az utcán. Nincs a homlokukra írva.

2013. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de viccnek jó volt ;) hehe
2013. ápr. 8. 11:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég tág kérdést tettél fel. Mert azonkívül hogy viszonylag kevés emberrel szeretnél kapcsolatba lenni az új munkád során nem tudunk rólad semmit sem. Mert mondanám, hogy orvosdiagnosztikai laboratóriumi technológus, vegyész technikus, fogtechnikus..egyik sem közvetlenül az emberekkel dolgozik, csak áttételesen, de ha egyik sem érdekel, vagy a biológiát vagy kémiát utáltad középiskolában akkor hiába is ajánlom ezeket a szakmákat nem sokra mész vele. Ezt kellene eldöntened hogy pl. irodában valamilyen háttérmunkát végezni, laboratóriumban valami laboráns munkát, valami kézügyességet igénylő szakmát, vagy számítógépeket üzemeltetni. Valamit tervezni és megalkotni..de akkor azt is hogy milyen területen. pl ruha, divat, vagy kerámia, vagy színházi díszlet stb. Szóval segíthetnél szűkíteni a kört.
2013. ápr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hegesztő, lifszerelő:D ( ezek mind tök jól keresnek és beszélgetni sem kell) én is pultos vagyok, most pénzügyet tanulok okjs képzés keretében, egész jó. Vagy mondjuk tb bérügyintéző, nem hosszú képzés és csak el lehet vele helyezkedni.

(amúgy augusztusig döntsd el mit akarsz, mert szeptembertől állítólag mocsok módon nőnek az árak és a képzési idő is)

2013. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!