Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szegedi rendészeti szakközépis...

Szegedi rendészeti szakközépiskola nehéz bekerülni? Fizikai alkalmassági?

Figyelt kérdés

Jövőre oda akarok jelentkezni azt hallottam, hogy oda nehezebb bekerülni mint Miskolcra, ez igaz? A fizikai alkalmasságin el akarom érni a max 125 pontot.

Futni heti 3x járok. A fekvőtámaszt, fekve nyomást, felülést, hajlított karú függést választottam még.

Nemrég kezdtem el fegyencedzés szerint edzeni a lassú tempó miatt tudom, hogy a fekvőtámasz és a felülés sebességem le fog lassulni, de úgy gondoltam ,hogy teljesítem ezekből az 5. szintet aztán kezdek el gyorsítani.

Az érdekelne, hogy hány sorozatot csináljak a felülésből, egyszerre csináljak meg mondjuk 30-at egy kis pihenő és ezt még 2x, vagy mindig annyit csináljak ameddig bírom? Egy perc alatt 55 kell csinálnom a felvételin.

A húzódzkodásnál alsó madárfogást használok mindig, 3 sorozatot, úgy tudom ez inkább bicepszre megy mint hátra, 73 mp-ig kell hajlított karral függeszkednem.

Azt szeretném ha olyan válaszolna aki vagy fegyencedzés szerint edz, vagy az szrszki-ba jelentkezik.



2013. ápr. 9. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány?:)
2013. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na hogy sikerült?:)
2013. nov. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!