Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Közgazdászokból Magyarországon...

Közgazdászokból Magyarországon velem együtt rengeteg van. Milyen (további) képzést tudnátok ajánlani egy közgazdász számára, amelynek elvégzése után szakmai gyakorlat nélkül,40 évesen könnyebben el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 15. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
komoly a kérdés....ha lenne rá válasz akkor sok ember nagoyn boldog lenne és tudná hogy hgoyan is tovább. én konkrétan nem tudom. több lábon kell állni és sajnos mindenki kéri a szakmai gyakorlatot meg mindenfél ekutyafülét. nem könnyű
2013. ápr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Adótanácsadó, vagy könyvelői végzettséggel esetleg kiegészítheted a végzettségedet. Ezzel a kombinációval hogy közgazdász vagy + a fenti okj végzettséged is meglenne el lehet helyezkedni. Szakirányba egyéb tippem nincs.
2013. ápr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, a válaszokat, más terület is érdekel, nem csak gazdasági, bármi amit 1-2 év alatt meg lehet tanulni.
2013. ápr. 15. 14:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Egészségpolitika tervezés és finanszírozás MA
2013. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pontosan milyen közgazdász végzettséged van? abból is vannak piacképesebbek,amivel érdemes tovább foglalkozni, és továbbképezni magad, de pl. marketinggel nem sok esélyt látok, érdemesebb lenne akkor már a pályamódosítás.
2013. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Általános közgazdász, BGF-en, kereskedelmi levelező szakon, 10 éve végeztem.
2013. ápr. 17. 21:49
 7/7 anonim ***** válasza:
figyu én a tb ügyintézőt tudom ajánlani ha kicsit otthon vagy a témában. föleg egy közgázzal elég jó
2013. ápr. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!