Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Fogyóelektródás védőgázas...

SNW kérdése:

Fogyóelektródás védőgázas minősített ívhegesztői felvételi?

Figyelt kérdés

erre a szakmára jelentkeztem, az OKJ-keretein belül, nos érdekelne hogy milyen teszt kérdések lesznek, nagyon fontos hogy bekerüljek ide, ez volna a második szakmám. 21 éves vagyok és van bizonyítványom ugye 12 osztályról ami jónak számít azt mondta a hölgy a regisztrációnál, amellett hogy többszörös a túljelentkezés.

Miből készüljek?

Ez egy keresett Szakma?

a válaszokat köszönöm!



2013. jún. 14. 10:31
 1/1 anonim válasza:
Nem értem a teszt kérdésed. Amúgy azt tudnod kell, hogy nem műtői tisztaságnál dolgozunk. Hogy keresett szakma-e? Viccelsz? Hiány szakma! Nagyon keresik jó hegesztőket főleg azt akinek minősítése is van, de külföldön gondolkodj munka téren, 2000-4000€.
2013. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!