Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha kozmetukus szeretnék...

Ha kozmetukus szeretnék lenni,8 általános után hova jelentkezzek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
OKJ
2009. okt. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

8 általános még nem lesz elég szerintem. Úgy tudom kell hozzá érettségi...

Szal kb mindegy h hová, csak ott tudj szerezni egy érettségit. Aztán okj.

2009. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én most végeztem és kell hozzá érettségi.és sok sok pénz:)
2009. okt. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Vannak bizonyos oldalak, ahol meg tudod nézni, illetve könyv is. A 8 általános szerintem nem elég.
2009. okt. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ez a szak mindenhol az országban érettségihez kötött. tehát ez legyen az első célod. Amíg tanulsz, érdeklődhetsz különböző iskolákban, érdemes nézőként résztvenni különböző versenyken- tavasszal szoktak lenni- otthon sminkelgethetsz ha van időd, kedved, ksíérletezz, néha látogass el kozmetikushoz, érdeklődj, és valóban maga a szak elvégzése ingyen van a legtöbb iskolában, ha az lesz az első iskolarendszerű szakmád érettségi után, de az nem elég ha megszerzed az okj-s bizid, elég sok befektetésre lesz szükséged pl .sminkcuccok, ami ugyen elfogyik előbb-utóbb, egy gőzölős arctisztítógép százezer körül van, és akkor még nem beszéltünk a komolyabb eszközökről. szóval ha tényleg ezt akaord, vágj bele, de ezt sokan csak hobbiból csinálják. Mert nagyon sok kozmi van, és nem nagyon lehet megélni belőle, az embereknek manapság arra nincs pénzük, hogy havonta egyszer elmenjenek szépülni ezrekért, inkább otthon felraknak egy maszkot. Ha nagyon jó szakember leszel, szuper kézügyeséggel, fel fognak rád figyelni,és kapsz munkát, vagy lehetőséget hogy kibontakozz.
2009. okt. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
érettségi kell hozzá. Debrecenben van egy suli, ami 2éves OKJ-s. ír ha debreceni vagy, vagy közeli, akkor tudok segíteni!
2009. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!