Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » WEBDESIGNEREK segítségét...

WEBDESIGNEREK segítségét kérném! Van egy webdesigner tanfolyam amit el szeretnék végezni. Ha elvégeztem mennyit kereshetek vele kezdőként majd profiként?

Figyelt kérdés
Persze profiként majd később...Csak úgy körülbelül. Most egyetemre járok de már nem akarok oda járni és helyette elvégezném ezt a tanfolyamot. Szerintetek megérné? Kezdő webdesignerek és profi webdesignerek véleményére lennék kíváncsi! :)

2013. okt. 16. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Ugyan nem hivatásos webdesigner vagyok, de szerintem ez a szakma nem alapvetően a képesítésen múlik. Akármit végezhetsz, ha rosszak a referenciáid, nem elég profi a portfóliód, nem fognak céghez felvenni, munkára felkérni, míg ha jó vagy, kreatívak és igényesek a munkáid, akármi lehet a végzettséged, akár még egy érettségivel is foglalkoztatni fognak (egyik ismerősömnek asztalos szakmája van, de design cégnél dolgozik).
2013. okt. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem köszi:)
2013. okt. 27. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!