Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mint Movie Star Studios,...

Mint Movie Star Studios, jelentkezhetek más irodákhoz, esetleg csak fotózással foglalkozóhoz? Mert ha hív a moviestar az sose fotós.

Figyelt kérdés
Már több hónapja elvégeztem a Movie Star Studionak a tanfolyamát/felkészítését. Sikeresen le is vizsgáztam. Ha kínálnak munkát az eddig még sose volt fotózás, viszont én azt szeretném legjobban. Mehetek másik közvetítőirodához vagy külön fotózással foglalkozó helyhez? Ütközik ez valamibe a szerződésben?

2013. okt. 20. 21:46
 1/3 anonim válasza:
Aláírtál egy szerződést (illetve gondolom a szüleid), olvasd el alaposan. Ha jól emlékszem, egy fix százalékot le kell adj nekik x évig, ha máshol kapsz munkát, akkor is. Hogy ezt hogyan ellenőrzik, mondjuk az egy kérdés, de okosabb nem próbálkozni. Egyébként TFCD (ingyenes) fotózásra eljuthatsz, de engem fotósként eléggé meglepne, ha amatőrként pénzt kínálna neked bárki is fotózásért (amikor tömött sorokban jönnek a lányok ingyen), úgyhogy nagy problémád nem lesz belőle, ha ingyen fotóztatod magad.
2013. okt. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Természetesen pár jó képért nem várok el fizetést, csak a fotók érdekelnek. Csak így magamtól nem tudok ilyeneket, ezért is csak a movistartol vártam ezt.

Amit kihagytam a leírásból: 17/f

2013. okt. 21. 18:51
 3/3 anonim válasza:
Része a Movie Star szerződésnek a portfólió fotózás, ha jól emlékszem, te ilyen képeket nem kaptál? Egyébként ingyen simán menj el fotózásra, durva lenne, ha ezt valahol korlátoznák. A kérdés mondjuk, hogy hányan akarnak lefotózni ingyen, inkább férfi fotósok és csinos lánykák között dívik ez az üzleti modell :-), sajna a fiúknak többnyire fizetni kell, még pár jó képért is (ami azért többnyire egy 1-2 órás fotózásból tud kipotyogni). (egy félprofi fotós véleménye)
2013. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!