Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Webdesigner szeretnék lenni....

Webdesigner szeretnék lenni. Nem tudom hogy képezzem magam webdesignerré. Érdemes-e gürcölnöm egy egyetemért (BKF/KREA) vagy elég valami tanfolyamot végeznem? Azt már tudom hogy ebben a szakmában nem a papír számít, tehát hol szerezhetek tudást?

Figyelt kérdés

Már van egy középfokú képgrafikus szakmám

Tanfolyamok pl.: [link]



#tanfolyam #web design #webdesign oktatás
2013. nov. 27. 11:23
 1/5 anonim válasza:

Inkább a gyakorlati tudás számít.

Alternatíva: A [link] képzései.

2013. dec. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szilvia841023 válasza:
100%

A Cziráki Barbara féle profi otthoni webdesigner tanfolyamot messziről kerüld el.

A tananyagnak nevezett valami minősége kritikán aluli, az oktató le se fütyül, addig vagy fontos, meg kedves meg aranyos amíg ki nem fizeted a tanfolyamot, onnantól le vagy szarva. Arról meg nem is beszélve, hogy ha a végefelé jelezni mered, hogy nem igazán erről volt szó a reklámokban és hangzatos ígéretekben még szimplán hülyének is vagy titulálva, meg csökkent képességűnek, mert nem érti, hogy akkor másik x számú tanuló hogyan végezhette el a szuper tanfolyamát, tuti bennem van a hiba...

Bocsi, kicsit kiakadtam rá, naszóval: Kerülendő!!!

2015. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szilvia, én pont a Barbara képzését néztem ki, de tudsz helyette valami mást ajánlani? Totál kezdő vagyok.

A tanfolyamokat sokan szídják, de nekem meg ez a youtube-ról itthon tanulás annyira nem megy. :-/

köszi előre is,

üdv: Eszter

2016. szept. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia, én ajánlom az OWT online tanfolyamát, ha még nem találtál, én is ott csinálom most, még csak az elején járok, de hihetetlen sokat tanultam.


Barbikáét tényleg kerüld... lehúzás az egész.

2016. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én a webdesigner képzést egy hónap alatt tanultam meg itt:

[link]

2016. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!