Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Egy 500 órás OKJ-s képzés...

Egy 500 órás OKJ-s képzés mennyi ideig tart? Hány hónapig?

Figyelt kérdés

Képzési időtartamot nem láttam kiírva, csak annyit, hogy 500 óra.

Létezik olyan, hogy a kiválasztott OKJ-s képzésnek van intenzív változata is, és el lehet végezni hamarabb?


2014. jan. 31. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nappalin vagy estin?

Lehetséges hogy van intenzív változata. Én estire járok heti egyszer 6 óra, de ha lett volna elég jelentkező akkor a heti 2x 6 órást is indítottàk volna. Ez fele annyi idő lett volna. Nappalin pedig még kevesebb.

2014. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Igazából nekem mindegy, hogy esti-e vagy nappali(csak a gyorsabb változat legyen), de annak nagyon örülnék, ha 3 hónap alatt el lehetne végezni. Feltéve, ha ez lehetséges.
2014. jan. 31. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy csinálsz, mint egy felnőtt, felemeled a telefont és felhívod az iksolát, hogy kezicsókolom, milyen hosszú az 500 órás képzés.
2014. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kizárt hogy napi 8-9 órát megtartanak. Ez inkább 1-2 éves képzés.
2014. febr. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor én jártam OKJ-ra (egy éve kb), akkor elő volt írva valami 200 órás hülyeség. Nem írnám le, hogy pontosan milyen szakmát adott, de a lényeg, hogy egytizedét nem tartották meg. Mindenkinek sikerült a vizsga.
2014. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!