Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a ICTC-Hajópincér-ről (International Crew Ship Training Center Kft. )?

Figyelt kérdés

2014. febr. 4. 16:08
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a legjobb a hasonló sulik közül. Konkrétan a hajózáshoz szükséges rutinnal látnak el. Maga a pesti suli úgy van megcsinálva, mint egy igazi hajó bárja, étterme. Ugyanazokkal a felszerelésekkel. Lényegében úgy kerülsz ki hajóra, mintha több éve csinálnád. Sokkal nagyobb rutinnal. Láttam ezt a többi kezdő sráchoz viszonyítva, akik külföldiek, vagy nem az ICTC-nél végeztek.... Szóval szerintem a legjobb a hazai pályán.
2016. márc. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen igen. Ezt már megtapasztaltam! Már a kezembe van a nemzetközi bizonyítvány is. De köszönöm a választ!
2016. márc. 23. 14:55
 3/4 anonim válasza:
Gondolom te se mentél tul sokra azzal a "nemzetközi 120 ezer forintos semmivel" ugye ? :D szélhámos cég...
2017. febr. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

170 ezer :D

Am... de mehettem volna ... több osztálytársam kint van külföldön. Valaki Angliában hotelban... valaki folyamihajókon... valaki pedig óceánjárón.

Pesti sulirol van szó.

2017. febr. 5. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!