Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Olyan tanfolyam érdekelne,...

Olyan tanfolyam érdekelne, ami fizetős, de akármikor tudok jelentkezni rá és lesz tanulói jogviszonyom! Valaki?

Figyelt kérdés
Pl. Hallottam olyat, hogy van egy angol nyelvsuli havi 20ezerért, de csak megadott időközönként indítanak tanfolyamot. Ennél pl. a március és a szeptember, szóval lekéstem róla. A tanulói jogviszony miatt lenne fontos igazából! Várom a segítségetek és a tapasztalataitokat!? (BP. )

2014. máj. 9. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Tanfolyamok nem adnak tanulói jogviszonyt.
2014. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nappali tagozatos hallgatóként lesz olyan jogviszonyod. Még a levelezős egyetem sem adja meg a státuszt, nemhogy valami random nyelvkurzus.
2014. máj. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!