Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ingyenes okj 21 felett hol?...

Ingyenes okj 21 felett hol? Sok mindent lehet olvasni erről.

Figyelt kérdés
Azt is,21 éves kor felett fizetős,de azt is,hogy az 1 ső okj az ingyenes.Ki mit tud erről?S ezt hol lehet igényelni?Szeretnék okj tanfolyamon részt venni, mert gyerek után a vendéglátót nem tudom csinálni. Sok mindent lehet olvasni a tanfolyamokról.
2014. máj. 25. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Esti tagozaton szoktak ingyenes képzéseket hírdetni 21 felett. Keress rá, nekem mindig tucatni oldal jön ki erről.
2014. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én napok óta keresem ezt.Segítennél nekem?Párat be tudnál linkelni mi Győrbe van?Kösszönöm.
2014. máj. 25. 20:58
 3/14 anonim ***** válasza:

Akkor kérdezek? Van-e már okj szakmád amit iskolarendszerű képzésben szereztél? Vendéglátós szakmád van okj bizonyítvánnyal? Mert ebben az esetben neked nincs ingyenes képzés...ha nincs szakmád "csak érettségid", vagy van szakmád de te fizettél a képzésért akkor viszont ár az ingyenes képzés.

A kulcs hogy ne okj tanfolyamost nézzél..az mindenkinek fizetős, okj esti tagozaton ingyenes a képzés annak akinek nincs még iskolarendszerben ingyenesen szerzett szakmája.

2014. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
rendes szakmunkásba tettem le a szakmát
2014. máj. 25. 21:15
 5/14 anonim ***** válasza:

[link]

Itt pl. van Győrben is oktatás, de bármelyik szakképző iskolában vagy szakközépiskolában érdeklődhetsz..ami utadba esik..hidd el lesz sok helyen képzés.

2014. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor neked nem jár az ingyenes képzés mert, már szereztél szakmát az állam támogatásával feleslegesen keresgélsz..
2014. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget.
2014. máj. 25. 21:22
 8/14 A kérdező kommentje:
Estin sem tudok menni?Vagy 8 osztálynak kell ahhoz lenni,hogy ingyen szerezzek képesítést?Gyönyörű az nem mondom!Mikor az ember szeretne tanulni még képezni magát,hogy a jövőbe jobban boldoguljon nem tud!Sajna nem mindenkinek van felesleges 100-200 ezre tanfolyamra.
2014. jún. 1. 12:53
 9/14 anonim ***** válasza:

"Mikor az ember szeretne tanulni még képezni magát,hogy a jövőbe jobban boldoguljon"


- A szakmunkásban nem ezt csináltad?

2014. jún. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
DE azt csináltam s még azután 1 szakmát is szereztem.Az embernek akkor is kell tanulnia,hogy később boldoguljon.Ha segítséged nincs akkor pincérként s eladó szakmával gyerek mellett nem tudsz elhelyezkedni míg kicsi.
2014. jún. 1. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!