Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Két idegen nyelvet tanuljak,...

Két idegen nyelvet tanuljak, vagy online marketinget?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik kompetenciával érnék el többet ? Vagy önmagában mindkettő kevés lenne az elhelyezkedés szempontjából? Egyébként német és angol nyelvre gondoltam.

2014. jún. 9. 07:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
14%
Angol-német felejtős. Az angol már alap, kvázi nem is számít. A német meg alig kell valahova. Olyanra van igény, mint orosz, kínai stb, amit még nem tudnak sokan.
2014. jún. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, pedig minap azt olvastam ,hogy a német nyelv lassan hiány lesz, mert mindenki angolul tanul.
2014. jún. 9. 08:29
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

online marketing gyorsan változik, szóval szét kell nézni az iskolák közt. Fél év ebben már ókor.


Nyelv akkor ér valamit ha olyan helyre mész illetve van mellé más szakmád. Első hülyeséget beszél. Pl egy szállodában ahol a vendégek 90%a angolul 10% németül beszél mi a tökömet kezdje a kérdező a kínai meg orosz nyelvtudásával???


Szóval attól függ hova mész. Az a nyelv kell, amit használsz.

2014. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
25%
A nyelveket válaszd! Két nyelvvel már el lehet helyezkedni, akkor is ha nincs végzettséged.
2014. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 wprodukcio válasza:
80%

Mindkettő nagyon fontos nekem elhiheted mivel már több mint 6 éve online marketingesként dolgozom és sok sok zyíros melót nem kaptam meg mert nem tudok perfekt angolt és németet..legutóljára egy 4 órás melót ajánlottak angolul 400.000 nettóért és ez csk egy példa a sok közül

Az online suli azért kell hogy az alapokat megtanuld mert utána folyamatosan frissen kell tartanod tudásod és fejlesztened kellé

2014. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

Nyelveket - azzal nem csak bizonyos allasok, hanem ORSZAGOK nyilnak meg elotted!


Mellekesen nem tudom mit lehet az online marketingen honapokat tanulni...

2014. jún. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
72%

Szerintem nyelvet. Ismerek olyan marketingest, aki már évek óta nem talál munkát.

Ettől függetlenül azt tanulj, amihez kedved van. Nehogy, hogy később megbánd, hogy mennyi évet elpazaroltál.

2014. jún. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Tanuld a hollandot
2014. dec. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
31%
Középiskolás vagy?
2014. dec. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem, már befejeztem a középsulit.
2014. dec. 3. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!