Ti melyik orvosi szakot választanátok? Szerintetek melyik a "legjobb"? Egyetemek?

Figyelt kérdés
A legjobbat bármilyen szempontból értem..pl. sokat keres,könnyű elhelyezkedni,stb..

2014. júl. 2. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi is a választék? Általános orvos vagy fogorvos, nem? Az kapcsolódik csak közvetlenül az egyetemhez, a többi már szakképzés.
2014. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi:)
2014. júl. 2. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon nem vagy meg ezekkel kepben.


Altalanos orvos, fogorvos, allatorvos "orvos" kepzesek vannak.


Az embergyogyasz az altalanos orvos.

6 ev altalanos orvosi kepzes.

Utana szakkepzes a rezidensprogram kereteben belul.

Ilyenkor szakosodsz pl. sebesz szakorvos,gyermekgyogyasz szakorvos, pszichiater szakorvos, szulesz-nogyogyasz szakorvos stb. stb.


Lassan egyebkent mar ezeknek a szakoknak is specializacioi jelennek meg. :)


Mindegyikkel konnyu elhelyezkedni.

Tudtommal alkalmazottkent az aneszteziologiai szakorvosok, illetve agysebeszek keresnek.

Maganpraxisban pedig nem tudom, ha szakmailag jo vagy, es melle empatikus agyonkeresed magad.

2014. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

DOTE OLÉ <3

Természetesen mindegyik jó.Van ahol pl. anatot veszik komolyabban ,van ahol bifizt stb. De ha nem szarod le és komolyan állsz hozzá akkor tök mindegy melyiken végeztél. :)

2014. júl. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!