Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szakács cukrász másodképzés?

Szakács cukrász másodképzés?

Figyelt kérdés
Kicsit elvagyok keseredve mert egy gazdasági főiskolával és egy fodrász végzettséggel nem találok normális állást csak ez a sok jutalékos, call center értékesítés és sorolhatnám. Mindig is tettszett a szakács, cukrász szakma gondoltam kitanulom. Viszont nem tudom utána nőként mi lesz...? Köztudott hogy itt inkább a férfiak aratnak... Mit gondoltok???

2014. júl. 2. 23:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát igen és is nő vagyok és szakács.Én vendéglátó eladónak fogok most tanulni Nagykanizsán. Salátákat,szendvicseket,lángost,kávét és egyéb dolgokat kell csak csinálni és eladni.Azt ajánlom,hogy esetleg te is ezt tanuld,mert kereslett,nagyon jó munka és főleg nők dolgoznak ebben a szakmában.
2014. júl. 5. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!