Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A Vendéglátásszervező-vendéglő...

A Vendéglátásszervező-vendéglős vagy a Turisztikai szervező, értékesítő tanfolyamot érdemesebb elvégezni, ha idővel majd külföldre szeretnék menni dolgozni?

Figyelt kérdés
Van amelyiket úgy általánosságban többre becsülik, vagy a kettő nagyjából egy szinten van?
2014. júl. 20. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

egyiket se ha külföld a cél meg pláne..

Semmilyen "szervező" végzettség nem jó külföldre.

Oda konkrét szakképzettség kell...szakács, cukrász, pincér ha már vendéglátónál tartunk..

szervezi szerveznek maguknak ara nem egy külföldit fognak felvenni..

2014. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*arra (bocs)
2014. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És abban az esetben, ha a vizsga után 2-3 évig (amíg anyagilag összeszedem magam) Magyarországon dolgozom, rutint szerzek, úgy sem vennének fel külföldön sehol? Olvastam már olyat is, hogy nem nagyon nézik a papírokat, inkább azt, hogy van-e gyakorlatom. Az meg addigra lenne.


(Tudom, hogy ebben az esetben is egy másik szakmát lenne célszerű tanulnom.)

2014. júl. 20. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj nézzél szét az álla kínál portálokon külföldieken is hogy kit és mit keresnek..milyen végzettség és milyen gyakorlattal.

Én sajnos nem igazán látom értelmét csak bizonyos elméleti végzettségeknek ha külföld a cél. De győződj meg magad..

külföld: orvos, fogorvos, állatorvos, gyógyszerész, gépészmérnök, villamosmérnök, diplomás ápoló, orvosdiagnosztikai analitikai alapszak, gyógytornász, szociális munkás, szociális gondozó, szakács, pék, pincér, kőműves, burkoló, festő, szerelő..

Jog, pedagógus.., igazgatás, valamilyen menedzser, agrál, szervező képzésekkel nem keresnek senkit az van nekik is saját munkaerő.

2014. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!