Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tapasztalat a Matek Oázissal...

Tapasztalat a Matek Oázissal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Póbálta már valaki? Hogy sikerült utána az érettségi? Tényleg olyan hasznos és hatásos, mint ahogy az oldalon le van írva? www.oazismatek.hu

2014. júl. 25. 18:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia,én egy évig ezen gyakoroltam.Szerintem gyakorlásnak nagyon jó.Én elvégeztem a feladatokat aztán leírtam,hogy emlékezzek is rá és késöbb is gyakoroljak.Nem hiszi el senki,de sokszor a matekdogában szóról szóra uyanazok a feladatok voltak amit az oázison megcsináltam.

Nagyon sajnálom,hogy azért elég későn találtam meg ezt az oldalt,mert csak egy évig tudtam csinálni.Ha két évig ezen gyakoroltam volna jobb lett volna az éretségi matekom.Szóval csak ajánlani tudom.

2014. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!