Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen egészségügyi rendellene...

Milyen egészségügyi rendellenességek számítanak kizáró okoknak ahhoz hogy én utasszállító pilóta lehessek?

Figyelt kérdés
Mindig is volt egy nagy vágyam, hogy utasszállító pilóta legyek, ehhez először kimennék külföldre dolgozni szeptemberben, hogy legyen pénzem a képzésekre. Sokat olvastam már utána, de lenne egy elég fontos kérdésem a témával kapcsolatban. Oxigén hiánnyal születtem rá pár hétre még egy agyhártya gyulladást is elkaptam maradandó károsodást nem szenvedtem. Az ilyen betegségek kizáró okot jelentenének ahhoz hogy én utasszállító pilóta legyek? Vagy elég, majd egy alapos fizikai felmérő teszt ami kimutatja hogy alkalmas vagyok pilótának vagy nem felelek meg a követelményeknek?

2014. aug. 11. 00:20
 1/1 anonim válasza:
Na hol tartasz? Remélem sikerült elkezdeni valóra váltani az álmod!:)
2017. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!