Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a véleményetek az idegenvez...

Mi a véleményetek az idegenvezetői szakmáról?

Figyelt kérdés
OKJ-s képzésen gondolkozok, egyetem mellett, mert érdekelnek a nyelvek, de nem tudom mennyit érnék vele. Tapasztalatok?

2014. dec. 1. 13:25
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem érdemes, hacsak nem szived ügyének érzed és mindenáron szeretnéd. Manapság egyre több az egyénileg utazók aránya, akik maguk szerveznek meg mindent vagy legalábbis "szakmai kíséret" nélkül turistáskodnak. Vagy egy adott turistalátványosság saját idegenvezetője szeretnél lenni, aki az érkező csoportokat vezezik körbe az adott helyen? Arra is inkább a nagy külföldi vonzerőknél van igény. Ez az én véleményem. Persze ettől a nyelveket nyugodtan tanulhatod, az sosem ártalmas. :)
2014. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi!!
2014. dec. 5. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!