Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Angol órát kell tartanom...

Angol órát kell tartanom tudtok témát adni?

Figyelt kérdés
10.osztályos vagyok és angol órát kell tartanom mert megkértem hogy had legyek 1 órára tanár karácsony alkalmából és arra gondoltam hogy valami rendhagyóval kéne készülnöm tudnátok segíteni hogy mi legyen az óra témája még annyit hogy szakmunkás osztály és sz osztály társaim angol tudása elég alacsony 16f
2014. dec. 10. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Vigyél be karácsonyi dalokat, keress rá neten a dalszövegre, törölj ki belőlük random szavakat, és legyen ilyen hallás utáni kitöltős teszt. És akinek hibátlan a tanár beír egy kis ötöst. :D


Aztán csinálhatnál még ilyen szóláncos versenyt is. Az utolsó betűvel kell karácsonyhoz kapcsolódó szavakat mondani, te indítanád azzal, hogy christmas és innen folytatódna snow-white-eating-dinner-reindeer-rudolph-holy ésatöbbi. :D A végén, aki bent marad az is kaphatna valami kis ötöst vagy pluszt, karácsonyra való tekintettel. :)

2014. dec. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én híres filmekből vágnék ki közismert jeleneteket és ezeket vetíteném le. Majd megnéznénk az ismeretlen szavakat/kifejezéseket majd még 1x megnéznénk a jelenetet.


Olyanokra gondolok mint a StarWars Én vagyok az apád jelenete, vagy a Gladiátor kártágói csatája stb...

2014. dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!