Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Egyetemen a felsőfokú szakképe...

Egyetemen a felsőfokú szakképesítésen az órák hogy vannak, ugy mint pl középsuliba vagy össze vissza mint az egyetemi képzésen?

Figyelt kérdés
Pécs Tudomány Egyetem, FEEK(Felnőtt képzés és emberi erőforrások szak) moderátor
2010. febr. 7. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez intézménytől függ. Ahová én jártam fősulira, ott ugyanolyan rendben volt, mint a főiskolásoké/egyetemistáké. A különbség talán annyi volt, hogy nem volt túl sok választási lehetőségük, hogy milyen csoportba akarnak járni, mert központilag meghatározott órarendhez kellett igazodni a legtöbb esetben. persze volt, hogy egy-egy óra időpontját kiválaszthatták, de csak nagyon kevését.

De például ha nappalin jársz felsőfokú képzésre, ugyanúgy nincs pénteken suli, mint a főiskolásoknak.

2010. febr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!