Okj-s eladó tanfolyam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudna valaki ajánlani egy jó OKJ-s tanfolyamot Budapesten? Én keresek már napok óta de, valahol mindíg hiányzik valami infó pl: mennyibe kerül,mikor indul,meddig tart stb stb! Nekem minden adat nagyon fontos lenne mert van egy 4 hónapos kislányom és valami olyan tanfolyam kéne ami nem tart sokáig,itt arra gondolok hogy kb 3 hónap az egész,és a tanórák ne legyenek túl hosszúak,a pici miatt! A válaszokat előre is köszönöm! :-)

2015. febr. 8. 19:43
 1/1 anonim válasza:
Én kapos 2007 kft-nél tanultam. Élelmiszer eladót, majd Kereskedőt. Vidéki vagyok, de minden városban tartanak, árak fent vannak. Nekem anno 100 órás képzés volt(+120 a kereskedő), ma már lehet be se kell menni. Házi próbavizsga van, meg vizsga, elmélet suliban, gyakorlat Tesco.
2015. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!