Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan tudok búvároktató...

Nano Dream kérdése:

Hogyan tudok búvároktató lenni, milyen iskolák szükségesek hozzá? És kb hány évig tartana elvégezni őket?

Figyelt kérdés

Mint élet célkeresése közben merült fel, hogy megváltoztassam az életem, és olyan munkát végezzek amivel szívesén foglalkoznék. Így jött az ötlet hogy egy trópusi országban szívesen lennék merülési túravezető.

Ahhoz hogy ezt megvalósítsam milyen feltételek kellenek?



2015. márc. 5. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Minden ifót megtalálsz itt: [link]

2015. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elsősorban itthon tanulnék, és nem biztos hogy ugyan azok a feltételek itthon mint külföldön, de ezt nem tudom.
2015. márc. 9. 10:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia ismét!

Minden cég, oktató valamilyen búvár szervezethez csatlakozva az adott szervezet anyagát felhasználva oktat, aminek mindenhol szigorúan ugyan olyannak kell lennie. A PADI amit belinkeltem a legnagyobb, legismertebb ilyen szervezet, én mindenképpen ezt ajánlanám. Ha később valóban komolyan akarsz foglalkozni az oktatással, és profi leszel akkor nem árt azért majd más ( pl CMAS ) oktatóit is elvégezned hogy tudj olyanokkal is foglalkozni akik a CMAS rendszerén keresztül akarnak tanulni és tőlük akarják megkapni az engedélyt.


Eleg nagy vállalkozás egy oktatóit csinálni, Magyarországról elég körülményes és pénzigényes is, hiszen állandóan külföldre kell utazni a merülések miatt.

2015. márc. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!