Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen gyakran van ingyenes C...

Milyen gyakran van ingyenes C kategóriás jogsi országszerte?

Figyelt kérdés

Szeretnék kamionos lenni, a C+CE ingyenes jogsi túl szépen hangzik, és nem is nagyon hallottam róla mostanában, de a C gondolom már gyakoribb. Milyen gyakran szerveznek országszerte ingyenes jogosítvány tanfolyamokat? Nálunk fél éve ígérik az ingyenes targonca vizsgát pl, mai napig várunk rá... Így van ez ezekkel is?


Abszolút nem vagyok képben a munkanélküli segélyekkel.



2015. márc. 7. 21:27
 1/2 anonim válasza:

A tavalyi évhez viszonyítva válaszolok a kérdésedre.

A megyét tekintve (az esetemben Baranya) 2 alkalommal volt lehetőség ingyen TÁMOP-os tanfolyamon keresztül megcsinálni a C+CE kategóriás vezetői engedélyt ill. egy sima GKI vizsgát is biztosít mellé a munkaügy. Ha ezeket figyelembe vesszük akkor kb. 600.000 ft-os engedélyt kaphatsz.

2015. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)


Bács-Kiskun megyéről van valakinek tapasztalata? Azt tudom, hogy decemberben volt ingyenes gki tanfolyam kecskeméten(?)

2015. márc. 10. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!