Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Melyik barista tanfolyamot...

Melyik barista tanfolyamot válasszam?

Figyelt kérdés

Szeretnék elvégezni egy barista tanfolyamot, de nem tudom eldönteni, hogy melyiket válasszam: Barista Hungary és Barista Akadémia. Ezekről csak jókat hallottam. Az előbbinél magyar-angol nyelvű tanúsítványt adnak, az utóbbinál pedig magyar-angol nyelvű nemzetközi barista diplomát adnak.

Mit javasolnátok, melyiket érdemes elvégezni?


Még egy kérdés: ha elvégzem a tanfolyamot, mennyi az esélye, hogy találjak munkát? Csak azért kérdezem, mert hallottam, hogy egyre többen akarnak baristaként dolgozni.


Köszönöm, ha válaszoltok.



2015. márc. 24. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
A nemzetközi nyilván jobban megéri, ha esetleg külföldre akarnál menni.
2015. márc. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a Barista Akadémián végeztem! Mindenkinek csak ajánlani tudom. Hogy milyen gyorsan találsz munkát az csak rajtad múlik.
2015. okt. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!