Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » OKJ Targonca Vezetői engedély,...

OKJ Targonca Vezetői engedély, hatósági igazolással ennyi pénzért drága?

Figyelt kérdés
Leszeretném targoncára tenni a vizsgát, a közelben találtam egy helyet ezzel az a baj, hogy mindenestől minden targoncára, 5 tonna alattira, felettire, gázosra, elektromosra, motorosra, vezető állásosra stb. megadja az engedélyt plusz hatósági igazolványt is add, de 135e Ft plusz az utazás ami másik olyan 4000Ft lesz, nem drága egy kicsit? Van rá esély, hogy itt Magyarországon tudom kamatoztatni?

2015. máj. 7. 13:32
 1/2 anonim válasza:
Nekem az OKJ volt 75 ezer, plusz 75 ezer a hatósági vizsga vezetőüléses és gyalogkiséretű targoncára, összesen tehát 150 ezer pedig még hiányzik a vezetőállásos.
2015. máj. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valakit lehet érdekelni fog még, ezért leírom, hogy 100e ft maga a szakmai része plusz 25e a vezetőüléses, plusz 25e a vezetőállásos, plusz 25e a gyalogkíséretű. Adott egy szakmai bizonyítványt meg egy kis sárga könyvet ami a jogosítvány aminek a munkahelyen mindig a közelben kell lennie. És ahol dolgozom elég jól kifizetnek, szóval hosszútávon lehet megéri csak nagy a felelősség.
2016. márc. 4. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!