Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Üdv Mindenkinek! A kérdésem a...

Üdv Mindenkinek! A kérdésem a következő lenne: június 6-án elkezdek egy kriminálpszichológiai szakképesítést Budapesten (18 éves vagyok) és utána néztem az interneten de sehova nem keresnek kriminálpszichológusokat. Mondanátok nekem valami okosat?

Figyelt kérdés
Páran javasolták a rendőrséget vagy óvodákat, de tanácstalan vagyok. Akinek például van a családjában pszichológus/kriminálpszichológus vagy az ismerősei között?
2015. máj. 27. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elmondom neked, hogy ezek kamuk, mivel rendes pszichológus képzés nélkül NEM lehetsz kriminálpszichológus, kivéve ha 18 évesen már elvégeztél egy alapképzést és egy mesterképzést is egyetemen ;)
2015. máj. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
De amúgy cuki hogy a naiv kislányok azt hiszik, hogy ilyen kis idétlen tanfolyamokkal kihagyhatnak több éves egyetemi tanulást.
2015. máj. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ezzel a tanfolyammal esélyed sincs, még csak nem is okj...
2015. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

"Köszönöm válaszát, most lehet naivnak néz de igen..elfelejtettem írni, hogy rendes pszichológus képzést is ad az intézmény."


Privát üzije a drágának. Csak hogy tudd, pszichológust csak és kizárólag EGYETEMEN képeznek. De sok sikert a semmihez.

2015. máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

"A gáz az, hogy ennyi idősen ilyen egy ember ;)"


Na kérem, megtanulsz még ma rendesen válaszolni a kérdésedre, vagy továbbra is privátban akarsz fröcsögni? Egyébként meg, tudod te egyáltalán a koromat? Mert szerintem az nincs kiírva ezen az oldalon sehová. Mit gondolsz, 70 éves vagyok? :DD


Ennyire buta ne legyen már senki.

2015. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaaaaajjj...:) csak nem felejtette el elküldeni az üzenetem többi részét??? Kár... :O Nahát....leakart égetni de nem jött össze...de szomorú :(
2015. máj. 27. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
nem kell téged égetni, megteszed magad.
2015. máj. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Leégetted te már magad eléggé. :D
2015. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!