Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Kresz tanfolyamnál a tanfolyam...

Kresz tanfolyamnál a tanfolyam kezdeti időpontja előtt minimum hány nappal (héttel) kell jelentkezni az adott ciklusra?

Figyelt kérdés

2015. jún. 19. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Iskolától függ, ott érdeklődj.

Ahova én jártam, bementem egy csütörtöki napon, és hétfőn már kezdtem is.

2015. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én bementem, hogy jelentkeznék... az ügyintéző meg meg sem hallgatott, már szólt, hogy korán érkeztem, csak 2 óra múlva kezdődik az óra.

Mondtam, hogy nem, dehogy, majd legközelebb... aztán mondta, hogy másnap is lesz óra, ha gondolom, az első alkalom kihagyása még nem nagy probléma. Így másnap már direkt érkeztem korábban, hogy a szerződést gyorsan még alá tudjuk írni.

2015. jún. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én aznap jelentkeztem, mikor már fél anyagot leadták...utána végülis nem csináltam meg jogsit munka közbe jött.. ez 3 éve volt most újra kezdtem, nem is mentem tanfolyamra,, netes képzés van már, sokkal könnyebb volt nem kellett bejárnom sehova, csak vizsgázni és csá. itthon, amikor ráértem tanultam kb 20 órámba telt összesen végig csinálni.de végezhetsz vele akár egy hét alatt is. vagy akár 2hónapig is húzhatod. szerintem érdeklődd meg hogy van -e és csináld úgy ha van géped, neted..:)
2015. jún. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!