Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen tanfolyamokat támogat...

Milyen tanfolyamokat támogat a munkanélküli központ?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudná, hogy hol tudom ezeket megnézni azt megköszönném. Mivel az ügyintézőhöz csak június végére kaptam időpontot, ott nem tudom megkérdezni, de szeretnék elkezdeni valamit! Köszi a válaszokat!
2010. márc. 2. 13:40
 1/6 anonim válasza:
bocsi az off ért,de erre én is kíváncsi lennék.lejárt a munkanélküli is és ez idő alatt nem volt semmi olyan amit érdemes lett volna tanulni,pedig jó lenne,de én sem tudom hol kell megnézni,
2010. márc. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg tudod nézni az Állami Foglalkoztatási Szolgálat oldalán: www.afsz.hu (Álláskeresőknek menüpont/Képzés). Hetente tesznek fel tanfolyamokat, + még a "lépj egyet előre" program képzéseit is ugyanitt találod meg.
2010. márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A legjobb, ha bementek a munkaügyi kp-ba és ott érdeklődtök. Az a biztos. De sok reményt ne fűzzetek hozz, nagyon kicsi az anyagi keretük erre.
2010. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát voltam bent, és júniusba kaptam időpontot! Addig szeretnék lépni valamit! Köszönöm a sagítséget!
2010. márc. 2. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez mindig a megyei központtól függ.

VANNAK SAJÁT KÉPZÉSEIK, és vannak pályázataik, amiket különböző oktatási intézetek nyernek meg.

Székesfehérváron érdeklődj a Perfekt-nél, nekik mindig van ilyen képzésük: 22/501-830

2010. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szilágyi Klára válasza:
Észak-magyarországi régióban, március-áprilisban indulnak megint a munkaügyinél tanfolyamok, előtte szeptember-október volt. Szerintem érdemes bemenni a munkaügyibe, itt nálunk ehhez nem kell időpontot kérni.
2010. márc. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!