Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szeretnék csatlakozni a...

Szeretnék csatlakozni a magyar hadsereghez, jelenleg 17 éves vagyok és romániában élek. Mi szükséges az éretségi után?

Figyelt kérdés

2015. jún. 26. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Ugyanígy volt az egyik ismerősöm is a határon túlról. Romániában bozgor, magyar kutya volt, de Magyarországon sem azt kapta, amire várt. Azt hitte, hogy itt másképp fognak bánni vele. Tévedett. Itt is kutyázták, csak nem magyar, hanem szőröstalpú, román kutya volt. Szóval jól gondold meg.
2015. jún. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Menj tanulni a Közszolgálati Egyetemre.

Am magyar állampolgárság kell hozzá, nem az egyetemhez, hanem a hadsereghez. :)

Jó tanács: ne a kormányért harcolj, hanem a nemzetért!

2015. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megtudhatnám, hogy miért lettem lepontozva? Nem én találtam ki, hanem egy Erdélyből ide átjövő katona panaszolta el. De nekem aztán baromira mindegy. Mindenki csináljon, amit akar, de utána ne panaszkodjon, hogy hogyan beszélnek vele.
2015. jún. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Én a helyedbe inkább a francia Idegenlégiót választanám.

Na az barátom igazi hadsereg,ott megtanulod mi a katonaság...

2015. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kari ka válasza:
Francia idegenlégió?? Hát öcsém ha azt választod rendesen húzd fen a nadrágod! :D
2015. jún. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
állampolgárság, és állandó magyarországi lakcím.
2015. jún. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
remélem mire 18 leszel visszaveszik az állampolgárságot az ilyenektől!!!
2015. jún. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy Románia melyik részén laksz, de mivel itt akarsz hivatásos katona lenni, gondolom volt Magyar földön élsz, és nem Román vagy hanem Romániában élő Magyar! Ha Nagyvárad felé élsz, akkor a legközelebbi HADKIEG hozzád Békéscsabán van az Andrássy úton. Oda bemész és első kézből kaphatsz információt. Sőt még jelentkezni is tudsz! Aki ajánlotta a Francia idegenlégió,annak csak gratulálni tudok. Látszik, hegy még ismerőse sem volt ott, mert akkor nem ajánlaná senkinek. Nem a kiképzés ami kikészíti az embert, de az sem leányálom, de nem is olyan mint a filmekben! De ha túl vagy a kiképzésen, utána a bevetések amik normális embert megviselik. nekem egy gyerekkori barátom aki egy önkormányzatnál dolgozott, és hozzáfért a kasszához, csinált egy hülyeséget, és azt az utat választotta, hogy kiment a légióba. Hozzáteszem elég jómódú családban élt, senki nem értette, hogy miért tette amit tett. Szóval kiment és aláírt 3 éves szerződést. Beszéltem vele telefonon, mert a barátság nem szakadt meg, azért mert hülyeséget csinált egy gyenge pillanatában, és miután véget ért a kiképzés,és vitték bevetésre őket az azért durva volt. Elvitték őket egy országba,(háborús) azon belül egy faluba, és fel kellett számolni a falut, de teljesen!Férfiak, nők és gyerekek is, csak ezek nincsenek benne a tévében, sem az újságokban! Haza akart jönni miután letelt a 3 év szolg. ideje de mivel itthon még nem évült el az ügye,(ráadásul a tatája minden kárt megtérített),ezért újabb 3 évet irt alá. Az utolsó 1,5 évben már tiszt lett, és megkapta a Francia állampolgárságot, sőt miután letelt a 6 év már elmehetett nyugdíjba is ami itthon nem 50.60000Ft-os nyugdíj lett. Szóval hazajött, és az egyik éjjel felhívott,hogy menjünk el bulizni, mert nem tud aludni, és mindenféle hülyeségek járnak a fejébe. Sajnos én reggel mentem dolgozni, ezért azt mondtam, hogy nem tudok menni(akkoriba sofőr voltam, és életek múltak rajtam). Ekkor beszéltem vele utoljára. Felakasztotta magát, mert nem tudta feldolgozni amit a bevetéseken csinálniuk kellett!Szóval a Francia légión ne gondolkozz.Tanulj más hibájából. Remélem tudtam segíteni.
2015. júl. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Mindenkitől elnézést kérek a helyesírási hibákért, de telefonon írtam, és ez a nyomorult érintőkijelzős telefon, és a nagy kezem nem szeretik egymást. Még egyszer bocsánat.
2015. júl. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!