Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Egyetemisták! Volt olyan, aki...

Egyetemisták! Volt olyan, aki egyeteme mellett csinálta meg a jogsit? Ha igen, mennyire volt nehéz megtanulni fősuli mellett?

Figyelt kérdés

2015. júl. 22. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én másodévesen csináltam. Semennyire nem volt nehéz.
2015. júl. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

én gimnáziumban csináltam. mivel a kresz órák este vannak, a vizsga miatt 1 délelőtt esett ki(hétköznap)

az elsősegély oktatás hétvégén volt, vizsga miatt megint egy délelőtt kiesett a suliból.

vezetni meg lehet délután is, vagy hétvégén, amikor ráérsz.. itt is egy vizsgát kell számolni

optimális esetben 3 hétköznap délelőttöt vesz igénybe, de te is tudod szabályozni valamennyire ezt a hármat, kérheted olyankorra amikor nincsen órád vagy nem fontos.

üdv

2015. júl. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ja és sokan csináljak suli vagy munka mellett. meg lehet csinálni, aki szerint nem az csak kifogásokat keres.
2015. júl. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És voltak nálatok jóval idősebbek?
2015. júl. 22. 11:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy-két nálunk idősebb (30-40 közötti) hölgy.
2015. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gondolom összességében 17 és 25 év közötti emberek voltak.
2015. júl. 22. 11:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nálunk voltak öregebbek is sztem 50 körüliek is voltak. de nem kell ezzell foglalkozni sztem, most az a pár alkalom, pont le kéne szarni, hogy ki mit gondol.sose késő elkezdni megcsinálni.

a barátom úgy tette le fél év alatt, hogy másik városban dolgozott(ott is kellett aludni) és csak heti 2 napot volt itthon. szóval meg lehet oldani, de jól kell iskolát választani

2015. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én most, 33 évesen tanultam vezetni, de nagyon sok főiskolás tanulója is volt az oktatónak. Szóval nem hinném, hogy különösebb nehézséget okozna.
2015. júl. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én fősuli mellett csináltam, nem volt vészes,mert úgy igazítottuk az órákat,ahogy ráértem. :) Bőven voltam 30+ tanítványai az oktatómnak!
2015. júl. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sepetike válasza:
Könnyebb mint munka mellet ugyanis oda be kell járni...
2015. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!