Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 6000 ingyen jogsi C+CE+GKI?

6000 ingyen jogsi C+CE+GKI?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről az államilag támogatott képzésről?Esetleg van valamilyen infótok róla?Jelentkezett már valaki innen ha igen kapott valamilyen visszajelzést?Ha pl. sikeresen leteszem a vizsgákat van valamilyen kötelezettségem?

#kamion #nemzetközi #6000 ingyen jogosítvány #C CE GKI
2015. júl. 24. 22:56
 1/5 CamaroPower válasza:
Én a ofa.hu weboldalon jelentkeztem, ugytudom hogy szeptemberben megkeresnek telefonon vagy emailen. Úgy hallottam hogy 9 hónapig tart a tanfolyam és ezidő alatt az a cég aki alkalmazni fog téged ad valamennyi fizetést is, amikor elkezdesz dolgozni akkor nemfognak haviszinten levonni x őszeget hanem x évre alákell írnod a cégnek. Személy szerint jóőtletnek tartom ezt hisz sokan vannak akik kamionozni szeretnének de nincs pénzűk a jogsira. Plusz jóideig fix munkahejed lesz
2015. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is ott jelentkeztem és emailt-t is írtam nekik amire pont ma válaszoltak.Annyit írtak,hogy még csak a toborzási folyamatnál tartanak,így még nem tudnak felvilágosítást adni.Várhatóan augusztus második felében fognak megkeresni a részletekkel,további teendőkkel kapcsolatban.

Ezt az egészet én is jó ötletnek tartom,viszont ha sikeresen elvégzem a képzést nem tudom hogy fogom-e bírni a távollétet, ugye soha sem vezettem még kamiont nem tudom hogy menne-e egyáltalán az nem elég ha érdekel a fuvarozás.Ha tegyük fel valamiért nem nekem való ez a "szakma" akkor baromi nagy bajban leszek mert aláírtam x időre a szerződést..

Szóval nem tudom mit tegyek majd,szívesen kipróbálnám mert érdekel és fiatal is vagyok még(22).


Nektek mi a véleményetek?

2015. júl. 30. 13:03
 3/5 CamaroPower válasza:
Apámmal pont ezt beszéltem (mert ô is kamionos) hogy sok fiatal beleugrik ebbe de sajnos nemtudják hogy mijen a kamionozás valójában, azt javasolnám hogy ha van valami ismerősöd akkor menny el egy kőrre vele és akkor fogod tudni hogy fogod e bírni. Sokat vagy távol otthonról Alapból 4-5 hét úton 3-4 nap itthon
2015. júl. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mielőtt belevágsz, javaslom, -ha van rá lehetőséged,- próbáld ki, hogy mennyire tetszik a kamionos élet!


Kibírod-e, hogy hidegben-melegben, esőben-hóban-fagyban, télen-nyáron, napi 8-10-12 órát ülsz egy kamionban, miközben tempósan hajtasz, mert időre oda kell érni; leginkább csak az autópályát-országutat látod; nem tudsz rendesen enni-mosakodni-pihenni; és -általában- egyedül vagy! Nincs ünnep, nincs hétvége, nincs karácsony, nincs új év! A családod, -ha van, vagy lesz,- (meg)ismer Téged - fényképről! Ja, és rengeteg szabályt is be kell tartanod!


Ezzel szemben, -viszonylag- komoly pénzt keresel, aminek az elköltésében, jó sokan lesznek a segítségedre!

2015. júl. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 krissztus válasza:
19%

Sracok....

Aki ugy erzi juj kamiont akarok vezetni csodas ingyen lesz jogsim.

Nah akkor elmondom mi van....

Fizu lesz amenyit mesz km uzemanyagsporolas .

Lesz 2 3 4napot nem furdesz izadnifogsz.

Idegen nyelvet nem beszelsz baratom neked reszeltek hataron tul.

Alairsz par evet.....itt neked reszeltek....mi van ha minden ho levonak mert sokat mesz++ba.uzemanyag vergodsz oke elmegyek semibaj.

3 6nap kerik egybe toled a kb 1millio ft.

Vagy tacsra vagnak perles stb....

Ne gondoljatok a kamion vezetes olyan egyszeru.

Rengeteg a szabaly a birsag.egy hiba es fizud nem lesz kov...ho.

Idegeskedes az akad...munkaido vege vezetes ido alsz varsz es szolnak gyere most vagy soha...lerakni.

Olyan helyekre mesz neha imadkoznifogsz le juselve egyben.

Roszul raknak meg .vagy nagy a suly egymozdulat kanyar es kamion totalkar......soha nem szabad lazan venni a vezetest nagy felelpseg.

350---450a fizu atlag .ekora feleosegre....hibazol birsag lehet 100eu.tol.......6000ig.

Hazateres......3-4-5-6hetente....megtagadod birosag perelnek.

Ajanlom uljetekbe egy kamionos melle....fagatozatok.ez nem vicc az ingyen jogsi.

2015. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!