Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi kell ahoz, hogy mentőápoló...

Mi kell ahoz, hogy mentőápoló legyek? 14/F

Figyelt kérdés

2015. aug. 16. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Érettségi után egy mentőápolói OKJ-s képzés elvégzése.
2015. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz
2015. aug. 18. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Felteszem azért kérdezted, mert most mész majd középsuliba. Bármilyen suliból lehet menni majd okj-ra, de ha tényleg érdekel a dolog, és nem fogod meggondolni magad egy-két éven belül, akkor lehet egy egészségügyi szakközéppel jól járnál, kapnál egy alapképzettséget, és ha esetleg másik területre akarnál menni (akár mentőtisztnek, egyetemre), akkor az ott csinált vizsgákat, alapképzéseket beleszámítják a felvételibe (nem tudom pontosan, mit és hogyan, de pl. én gimiből megyek majd jövőre mentőtisztire, és nekem emiatt plusz tantárgyból kell érettségiznem, míg ha jól emlékszem, pl az egészségügyi alapismeretek vagy mi vizsgát elfogadják, és nem kell pluszból érettségizned). De nézz utána, a felvi.hu-n fenn van minden, és google is a barátod.


18/l

2015. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, igen átfogom gondolni.
2015. aug. 19. 15:03
 5/5 Laca.8808 válasza:
először gyakorló mentőápolói okj-t kell le tenned és aztán a mentőápolóit! én is most jelentkeztem.
2015. nov. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!