Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Penny market ingyenes elado...

Penny market ingyenes elado okj tanfolyam 4honap alatt?

Figyelt kérdés

17eves vagyok szakiskolaba jarok nem szeretem a szakmam meg ugysem tudnam le tenni altalanos iskola 6osztaly ota nem fogtam tankonyvet szoval nem menne tudom.

nyariszunetbe dolgoztam gyarban 1honapig betanitott munkaskent feketen mert oda csak +18al vesznek fel de ra vettem a fonokot hogy csak 1 honap es csak 80at kerek erte nem 105 mint a tobbi alkalmazott de ez mindegy is szerettem jo volt a hangulat laza a munka es valaki evek ota ott van ulni lehetett neha allni szoval jovolt de azert akarok min egy okj-t szoval penny na ott epvegezte egyik ismerosom tole tudok rola mondta semmit sem tanult csak megdolgozzott 4honapon at a bizonyitvanyert fizetes 0ft heti 5nap melo semmi mas. 4honapon at aztan hozzad vagjak es talan alkalmazznak is TALAN azota o zescoban van ezzel a pennyis izevel mivel adtak neki elektronikus penztarkepkezeloi oklevelet elfogadtak tescoba

szerintetek ha betoltom a 18at en is menjek?

buta vagyok de megdolgozznek erte

es en is eltudnek mashol helyezkedni pl spar,cba stb

koszonom a segitsegeteket szep estet



2015. nov. 2. 20:13
 1/3 anonim válasza:

Szerintem vágj bele.

Egy papír m,indig jól jön.

2015. nov. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kijavítanálak. Nem buta vagy, hanem lusta tanulni. Ha buta lennél, akkor ez sem érdekelne, hogy legalább így szerezz egy papírt. Szerintem is vágj bele. Sok sikert.
2015. nov. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a támogatást
2015. nov. 8. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!