Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek érdemes lenne a...

Szerintetek érdemes lenne a virágkötő tanfolyamot elkezdenem? Ha igen, mégis melyik bp-i iskolában?

Figyelt kérdés
Érettségivel és német nyelvvizsgával sehol sem találok állást... Most pénzügyi számviteli ügyintéző okj-n vagyok (esti) nyilván ezzel még nem tudom állást találni. De ha egy féléves/éves virágkötő tanfolyamot elvégeznék lenne egy szakma a kezemben és azzal lehet hogy jobban menne. Közben a pénzügyet is csinálnám persze. Melyik sulit ajánlanátok? Szerintetek érdemes lenne belevágni? Előre is köszönöm! 18/L

2015. nov. 18. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem!


A legtöbb virágkötő 4 órára bejelentve,minimálbérért melózik.

2015. nov. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A mostani 0 Ft-os fizetésemhez képest már az is valami 😄😄
2015. nov. 18. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:
csak akkor csináld meg ha érdekel. Nekem is meg van de még egy percet sem dolgoztam benne és őszintén szólva nem is ezt akarom csinálni. Nyilván akkor még nem tudtam mi akarok lenni, csak mentem oda, ami épp megtetszett, de amúgy nem érdekelt. Különben pénz kidobás lenne az egész. Ha csak azért csinálnád meg, hogy legyen valami állásod akkor teljesen felesleges. Takarítani szerintem felvennének és suli mellett is tudod csinálni, de mivel budapesti vagy, biztos hogy találsz olyan diákszövetkezeteket, ahol estisekkel is foglalkoznak. Van ilyen, csak kicsit utána kell nézni a dolgoknak.
2015. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érettségivel és nyelvvizsgával nem találsz állást Budapesten? :o Call centerek nem érdekelnek? Mert oda lehet menni elég jó fizuért.
2015. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!