Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Helyesen jár-e a gyakorlati hely?

Helyesen jár-e a gyakorlati hely?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Húgom elkezdett még szeptemberben egy cukrász tanfolyamot (3481101 cukrász) esti tagozaton. Hetente egy napon van oktatás, az egyik héten elméleti, másik héten gyakorlati oktatás az iskola tankonyhájában. Emellett még gyakorlati helyet kellett nekik keresniük. A kérdés a következő, a gyakorlati helynek kötelesnek kell lennie valamennyi fizetést adni ezért a munkáért? Ugyanis heti 4 napot ott dolgozik 6 órában, és semmi féle papírt, de még csak fizetést sem kap ezért. Köszi előre is a segtséget!
2015. dec. 9. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem köteles.

Vannak olyan helyek ahol támogatják őket egy kevéssel de nem muszáj nekik.

2015. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom most, hogy van, de mikor én jártam gyakorlati helyre akkor fizetést nem kaptunk, de a tb-t meg egyéb fizetendőket a gyakorlati hely rendezte.
2015. dec. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!