Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Főzőtanfolyam haladóknak?

Főzőtanfolyam haladóknak?

Figyelt kérdés
Keresgéltem az interneten főzőtanfolyamokat, de vagy 2012-es a legutóbbi frissítésük vagy nem írják le részletesen a tanfolyamot. Valaki tudna tapasztalatból vagy ismerőstől olyan főzőtanfolyamot ahol különleges magyar ételeket illetve nemzeti ételeket tanítanak? Olasz, kínai, indiai, görög,török, thai ételeket szeretnék tanulni, hobbiból. A helyszín lényegtelen, ha jó akkor bárhova elmegyek. Csak tényleg részletesen tanítsák, ne csak megfőzzék előtted azután mehet mindenki haza... :) valaki tud valami jó tanfolyamot? Tanfolyamokat? Hiába írom be google-ba úgy nem találok pozitívat ami tetszene.

2016. jan. 9. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:

SEgíteni nem tudok, bocs.


Csak esetleg annyiban, hogy nem mindenkinek hasznosak, ahogy hallottam. Mert megmutatták, hogy mit hogyan, de aki hangosabb volt és többet kérdezett, azzal törődtek, ha valaki csak figyelt, és várt, hogy rákerül a sor, azzal nem.

Igaz, hogy ez nem mostanában volt, nem is emlékszem a nevére.

Csak úgy került elő, hogy az ismerősöm nem akarta elhinni, hogy könyvből tanultam főzni, ínyenc ételeket is.

Persze embere is válogatja.

2016. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!