Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Elrontottam a felvételit. Van...

Elrontottam a felvételit. Van esélyem?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon elrontottam a felvételit a matekból pár pontot sikerült megcsípni.. Max 15 pont.. A Magyar se ment túl jól kb 35 pont (+-1-3) ... A Jegyeim se túl jók az 5 fő tantárgy: Irodalom 4,(talán lehet 5) Nyelvtan:4 ,Matek: 2 Tori: 3 Angol:4 (van nyelvizsgan) ... Szóval így állok.. Nem érdekel hogyan de bekell jutnom egy gimibe!!! Weöres Sandorba nagyon nagyon nagyon szeretnek bejutni de erre nagyon keves esélyt látok.. A Szthelo isntokeletes lenne de szerintem ott is csak ugy van esélyem ha szobelin meggyozom őket... Van esélyem valami pesti gimibe bejutni vagy elcsesztem a jövőm?

2016. jan. 16. 15:26
 1/4 anonim válasza:
Szia! Én is nagyon elrontottam :( Pont ugyanugy jártam ahogy te, ha ez nyujt valamennyi vigaszt. De ne keseredj el: Vannak olyan jó iskolak, ahol kiüresedik néhány hely, és egy kis szerencsével be is juthatsz. És a felvételi után, ha bekerülsz egy gyengébb iskolába, és ott jól tanulsz, akkor átkerülhetsz egy gimibe, egy eros szakkozepbe.De, ahogy olvasom, senkinek sem sikerült olyan jol a felveteli, ugyhogy lehet, h lejjebb viszik a ponthatárokat, és simán bekerulsz oda, ahova szeretnel. Sok sikert :)
2016. jan. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem sikerült a felvételid, akkor talán más iskolába kéne jelentkezned. Ha bekerülnél az áhított iskolába, lehet hogy nem bírnád a tempót és a követelményeket.
2016. jan. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

ugy tudom a felvetelin min 50-60 pont kell ah hoz hogy gimibe mehess tlán tobb is de nem akarok radijeszten pl nekem eszembe nem jutna a gimi pedig jobb tanulo vagyok nalad felvetelim is jobb lett sztem ki is rohognenek ha gimibe akarnek menni m1 annak orulj ha egy normalis szakgimibe (((mert ugye ilyen is van pesten))) felvesznek ezzel az eredmennyel . menjen gimibe az aki valami uzletember akar lenni vagy igazgato stb gondolom te is valami hasonlot akarsz akkor se kell leugranod a 10.rol am eretsegi utan amit mindegy hol irsz meg mehetsz egyetemre ..

aztan meg baszottul nem cseszted el a jovtod az is lehet felvesznek gimibe bar bocsassal meg erre sok eselyt en nem latok azert a szobelibe adj bele mindent ha nem vesznek fel akkor se cseszted el a jovod fel a fejjel K? K

2016. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csatrad válasza:
Van amikor van potfelveteli, de egy fel vagy 1 ev utan atkerheted magad masik helyre (valszeg ekkor ugyanugy kell valami felveteli) ha van hely. Hozzank is volt aki ugy jott, hogy mar lenyomott 2 evet egy masik helyen, de itt ujra kezdte. Fura volt mert idosebb volt emiatt mindenkinel.
2016. febr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!