Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen lehetőségeim vannak a...

Milyen lehetőségeim vannak a tanulásra?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, jelenleg gyesen, ami nemsokára lejár. Nincs munkahelyem, ahová visszavárnak. (Nem érdekes miért, hosszú) Jogosult vagyok főállású anyaságira. De szeretném képezni magam. Jelenleg érettségim van, de ezzel max gyárban tudok dolgozni, ami a gyerekek miatt nem megoldható. Nincs segítségem velük. Arra gondoltam, valamit tanulnom kellene, amivel el tudok helyezkedni. Sok minden érdekel, főleg, amivel embereken tudok segíteni.

Szerintetek milyen lehetőségeim vannak? Mit kellene tanulnom? És legfőképp hol? Nem Pest megyében élek. Hol lehet ezzel kapcsolatban érdeklődni? Úgy értem, hol kezdjek neki, hogyan?

Köszönöm, ha segítetek.


2016. jan. 18. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha legalább valami távoli elképzelésed lenne arról, mivel szeretnél foglalkozni. Érdemes abból az irányból megközelíteni, hogy milyen típusú az a munka, amit szívesen csinálnál, milyenek a munkakörülmények, milyenek a feladatok. Van a neten sokféle teszt, ami a pályaválasztásra vonatkozik, de akár pályaválasztási tanácsadóhoz is elmehetsz, semmi ciki nincs benne.


Ha főiskola/egyetem érdekel, akkor a felvi.hu honlapon tudod megnézni az összes induló szakot, követelményekkel, a felvételizés menetével együtt. Ha valamilyen OKJ-s képzés vagy tanfolyam érdekel, akkor egyszerűen keresgélj a neten, hátha akad valami, ami felkelti az érdeklődésedet.

2016. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!